Hakkımızda

Dövme Sanatçılarımızı Tanıyın

Hayati Tatu

Dövme Sanatçısı – Dövme Tasarımcısı – Piercing – Kalıcı Makyaj Uzmanı

Mesleğe başladığı ilk yıllardan bu yana kendini sürekli geliştirmiş ve zaman içinde bilinen bir dövme sanatçısı olmayı başarmış olan Hayati Bey, başarılı dövme tasarımları ve üstün el becerisiyle birçok insanın hayalindeki dövmeye sahip olmasını sağlamıştır.

Üst düzey tasarımları, kalıcı veya geçici fark etmez, vücuda işlemekte oldukça yetenekli olan Hayati Bey’in uzmanlık alanları içinde kalıcı makyaj, micro dermal piercing de bulunmaktadır. İstemediğiniz yara izlerinizi kapatarak, istediğiniz dövmenin sahibi olarak veya piercing kullanmaya başlayarak tarzınıza havalı bir görünüm verebilir ve steril bir ortamda bulunmanın da gönül rahatlığıyla ayrılabilirsiniz.

Umut Aydın

Dövme Sanatçısı – Türkiye’ye İlk Dövme Kataloğunu Getiren Girişimci – Turuncu Cafe Pub Sahibi

Her yerde göremeyeceğiniz dövme tasarımlarıyla ün yapmış ve kariyerine usta bir dövme sanatçısı unvanını da ekleyen Umut Aydın, zaman içinde Türkiye’de, hatta Dünya’da eşsiz bir girişimciliğe imza atmıştır. Umut Bey, Türkiye’de “dövme kataloğu” algısını ilk olarak yerleştirebilmiş ve dolayısıyla ilham alınan bir dövme sanatçısı olmuştur.

Ankara’dan yayılan bir hizmet anlayışı ile eğlence sektöründe benzersiz bir işletmecilik örneği sergilemiş ve hızlı bir şekilde büyüme yakalamıştır. Şu an sertifikalı profesyonel bir ekiple, Turuncu Cafe Pub’ın kurucusudur ve girişimlerine farklı alanlarda da devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

  • Sertifikalı Profesyonel Ekip
  • Micro Dermal Piercing
  • %100 Steril Tek Kullanımlık Malzeme
  • Kalıcı Makyaj
  • İstemediğiniz kesik, yara izleri kapatılır
  • Geçici – Kalıcı Dövme
Rezervasyon Yaptırın